dekoracje ślubne

Home page TOP

Ślubu to dla młodej pary, dzień w którym wszystko musi wyglądać idealnie – nawet samochód. Toteż, tak ważne jest dla nich czym pojadą do ślubu i jak będzie upiększona ślubna limuzyna.
O tym jak będzie wyglądać samochodowa dekoracja, z jakich elementów będzie się składać i jak będzie rozmieszczona decydują państwo młodzi i zazwyczaj florysta.
Trzeba jednak pamiętać, że roślinne ozdoby powinny dopasować się do barwy samochodu i harmonizować się z wiązanką panny młodej.
Samochody zdobi się, między innymi malutkimi bukiecikami lub wianuszkami, które przymocowuje się do klamek, a ostatnimi czasy dodatkowo przy wlocie do baku paliwa. Najczęściej jednak większy bukiet kwiatów, za pomocą specjalnych przyssawek http://www.floral-decor.pl/ mocuje się na masce ślubnej limuzyny.
Bliźniaczą wiązankę, ale znacznie mniejszą, można zamontować na bagażniku.
Pary, które nie boją się szalonych pomysłów, nierzadko decydują się na usytuowanie bukietu na dachu, miast na masce pojazdu. Nietuzinkowe ozdoby startują na masce auta i biegną finezyjnym łukiem przez dach samochodu aż do bagażnika. Aby dekoracja dobrze wyglądała należy przystroić bok i klamki samochodu.
Jeżeli narzeczeni nie chcą upiększać pojazdu dużym bukietem, mogą w jego miejsce przykleić do karoserii małe kwiatki – tuż obok siebie. Ozdoby powinno wykonywać się z kwiatów sztywnych, na przykład róż, by nie zniszczyły się podczas jazdy. Wypada je również porządnie umocować, by nie porwał ich wiatr. Należy jednak pamiętać, że nie mogą być to kompozycje odstające lub zasłaniające widoczność kierującemu. Albowiem można zdobyć wtedy mandat. Jeżeli szukacie więcej pomysłów starczy w przeglądarkę wpisać: „dekoracje ślubne Kraków”, „dekoracje ślubne na samochód” i pokaże się lista firm świadczących takie usługi. Powodzenia.