krem przeciwzmarszczkowy

Home page TOP

royalift cena Zafrasowany Cochran.
Pomimo utraty Cochrana punktów, jej koledzy zostali słusznie w afekcie a stanął na wysokości zadania, zdobywając tytuł kompleks z 76,5 aż do 65 punktów drugie położenie w Gig Harbor.
“Dałem wiele wysiłku 3200”, mówi Cochran “, zaś potem nie było emocjonalne w dalszym ciągu, siedząc tu na całą godzinę, podczas podczas gdy dostał 3.200 zorientowali się, co było niefortunne, ponieważ wiem, iż nie był w gruncie rzeczy tudzież dostałem ukarany za owo. ”
W show czystej sportowej, kiedy oficjalna 3.200 Zwycięzca wyścigu Andrea Nelson przyznano jej pierwszą metalu pozycja na podium, dama chwilę w przyszłości dał własny order położenie na Cochran. Redmond Sarah Lord Nelson w następnej kolejności daje jej drugie pozycja medal, i pozostali medaliści śladem.
“To dało mi dreszcze,” Cochran powiedział. “To pokazuje, podczas gdy multum biegaczy adoracja mają gwoli siebie.”
A aktualnie niezwykłe zdarzenie po historii: Dziesiątka dni po tym popołudniu pełnym wrażeń Washington Interscholastic Działania Stowarzyszenie przywrócone Cochran za prawowitego zwycięzcę, inwersja występek zasady kosztów poniesionych przez urzędników wyścigowych.
Mike Colbrese, boss wykonawczy WIAA, recenzja wideo spośród wyścigu, która wykazała, że ​​to kumpel Cochrana jaki wybiegł spośród pasa ruchu, a iż sprawozdanie przy użyciu urzędników dodatkowo niepoprawnie zidentyfikował okrążenie w pytaniu w charakterze Lap 7 jak wykroczenie w samej rzeczy nastąpiło na kolanach 6. Tyle sfuszerowany odprawiających wysiłku.
Urzędnicy byli mylą w dniu wyścigu, niemniej jednak również byli całkowicie pewni, że mieli.