pasta wybielająca zęby

paski wybielające zęby Bezpośredniej własności nieruchomości przez cudzoziemców w owo, co działo się znane jak “strefy zamkniętej”. Pas obejmuje cały domena znajdujący się w promieniu 100 kilometrów (czyli z grubsza 62 mil) od czasu każdej z Meksykiem, w ciągu 50 km (około 31 km) każdego meksykańskiego wybrzeża.
Fideicomiso – Prawdziwe Zaufanie Estate
Tak owo prawdziwość, cudzoziemcy są ograniczone spośród wyraźnie dostatek oceanem nieruchomości, tymczasem w celu inwestycji zagranicznych w tych obszarach, meksykański kategoria stworzył “Fideicomiso,” (FEE-DAY-E-CO-ME-SO), która jest grubsza oddać , prawdziwe wiara nieruchomości.
“Fideicomiso” jest umowa wiara stworzony na materia zagranicznego nabywcy, zaś zawarta pośrodku brzegu natomiast sprzedającym nieruchomości w strefie zamkniętej. Zagraniczni nabywcy nie być może dysponować domy powyżej oceanem ewentualnie wkładać w domki wakacyjne w naprawdę zwanych “stref zastrzeżonych”, skoro z konstytucyjnych ograniczeń.
Bank działa na myśl zagranicznego nabywcy, biorąc godność do nieruchomości. Pula, jak powiernik, kupuje nieruchomości na cudzoziemca, i następny ma powiernicze zadanie zachowywać się zgodnie spośród instrukcjami podanymi za pośrednictwem cudzoziemca, jaki jest beneficjentem zaufania.
Beneficjent wiara zachowuje zaś korzysta spośród wszystkich praw własności, na przestrzeni podczas gdy pula posiada tytuł prawny do nieruchomości. Zagraniczniak ma ustawa do wykorzystania, sycić się, natomiast nawet zakapować dwór, która jest utrzymywana w zaufaniu w jego wartości rynkowej gwoli każdego.