Pheromax

Home page TOP

Pheromax cechuje się silnym pobudzeniem seksualnym. Niedaleko, że brzmi to niewiarygodnie, po jego użyciu migiem stajesz się nadzwyczaj intrygujący, czy też atrakcyjna dla otaczających Cię osób przeciwnej płci. Jednakże, pozostałe osoby traktują Cię spośród należytym szacunkiem oraz poważaniem.
Pheromax jest ciągle wykorzystywany za sprawą niektórych mężczyzn i kobiety w klubach, bądź na przestrzeni spotkań towarzyskich, iżby doprowadzić głód w partnerze. Osoby, które zdają sobie sprawę spośród potęgi działania prawdziwych feromonów, mogą korzystać z niewiarygodnych potencjał jakie daje 14ml flakon Pheromax. Wykorzystaj go w postępowanie, który lubisz.
Wpływ na płeć przeciwną
Osoby przebywające w Twoim towarzystwie stają się rozmowne, towarzyskie, niekiedy skłonne aż do flirtu. Zwiększasz żądza zaś ochota swoją osobą. Stajesz się osobą bardziej atrakcyjną seksualnie.
Wpływ na konkurentów
Twoi konkurenci traktują cię spośród większym szacunkiem. Szukają Twojej aprobaty. Stajesz się osobą dominującą w towarzystwie.
Wpływ na Twoją osobę
Po zastosowaniu Pheromax stajesz się ożywiony, wzrasta Twoja spontaniczność, polot zaś pełne przekonanie siebie zaś nie ma owo guzik wspólnego spośród Twoim nastawieniem. Przypadkiem pojawić się czułość gorąca.
UWAGA! Produkt o ekstremalnej koncentracji feromonów! W każdym stylowym, srebrnym flakonie znajduje się niewiarygodnie duża część feromonów. Zawiera łącznie 5mg feromonów w 14ml flakonie, posiada zatem stężenie w wysokości 0,035%, które jest wyczuwalne. Towar niesłychanie efektywny. 14ml flakon pozwala na o tak duża liczba o ile 280 dużych aplikacji.
Jedna mała stosowanie jest wielce skuteczna. Większa ilość przynosi niepożądane efekty.