Skondensowany przewodnik i krajoznawczy w Poitou-Charentes, Republika francuska

Home page TOP

Introdukcja

Poitou-Charentes zlokalizowany wydaje się w południowo-zachodniej Francji oraz jest jednym spośród 22 regionów, które są znane w całej Francji, lub fragmentu Francji, jaka składa się z osób z kompletnej Europy. W 22 pasy są zwaśnione na cztery oddziały: Charente, Charente-Maritime, Deux-Severes oraz Vienne.

Bez liku z Poitou-Charentes leży w departamencie Vienne.

http://ogrodzenia-lublin.com/tag/ogrodzenia-lublin/
http://ogrodzenia-lublin.com/tag/konstrukcje-ogradzajace/

Turystyka, wraz z bydła natomiast hodowli bydła mlecznego, są bardzo grunt, tak aby Piotou-Charentes, w następstwie czego znajduje się wiele atrakcji na rzecz podróżnych i podróżników do popatrzenia. Wiele pobliskich regionach są oraz dobre miejsca aż do odwiedzenia, a dzięki wysokiej klasy usług tudzież niezawodności systemu przewozu Francuskiej, Wizytując region sąsiedni nie jest problemem.

Le Château de Septčme

Le Château de Septčme odwłóczy się na “The Castle of Septčme” i pierwotnie położeniu rzymskiego obozu, jaki został dokonany na “Punkt siódmy”, inaczej tam, dokąd Septčme nazwa wywodzi się. Według różnego prawdopodobieństwa, Ugrupowanie powstał jako stacja punkt gwoli rzymskich żołnierzy podczas podróży mimo rzymskiej drogi, która obeznana z Wiednia do Mediolanu.

Grodzisko został zbudowany w roku kalendarzowym 900, jednak pozostał przywrócony w 15 i 16 wieku. Usytuowany na wzgórzu owe wychodzi autochtonicznych wiosek. Oryginalnie został zaprojektowany a zbudowany dla ochrony ogorzałej wsi. Budynek zamkowy znajduje się, że dalej gości zdziwić dzięki jej urody.

Cymbały, blanki i pozostaje od czasu starego miasta jest używany do inspekcji zostały sklasyfikowane jak staroć Francji.

Przygoda zamku jest bogaty, i nie wizyta w tym rejonie nie jest całkowita bez wizyty w poniższym historycznym gigantyczna.

Botanik rozrywki Futroscope

Futroscope wydaje się park gry, który wolno przyszłość, jak główny myśl. Kin IMAX oraz roboty peregrynacji, gdzie można przysiąść w fotelu przymocowanej do ramienia robota owo tylko dwie spośród wielu atrakcji oferowanych w powyższym ekscytującym miejscu.

Futroscope wykorzystuje IMAX technologii do symulacji lotów powyżej górami, mieszczą wrzucani miejsca, i mieszczą utopione w oceanie. Jakąś z atrakcji Futroscope przetrwało zaprojektowane za pomocą legendarnego fabrykanta filmu, Luc Besson.

Futroscope robi wielką wycieczkę na rzecz rodzin, zwłaszcza że wielu z atrakcji istnieją interaktywne.

Abbey Church of Saint-Savin sur Gartempe

Świątynia opactwa Saint-Savin sur Gartempe wydaje się Roman Esq. Apartament, który rozpoczął się w 11 wieku, a zakończono w 14.. Co czyni, iż?? owe tak niepotoczne opactwo jest postać 11 i dwunastu wiecznych fresków znajdujących się w jego obrębie. Punkt programu budynku została przywrócona w 19 wieku, tudzież ten niezwykły kawałek historii notoryczna się liście międzynarodowego dziedzictwa UNESCO.

BASE D’aktywność VILLE NATURE

Trip na rowerze jest bardzo popularną zabawą na całym świecie, i być może jego duchowa widnieje we Francji. Podstawa D’aktywność Ville Istota organizuje rowerowe oraz piesze wycieczki, i wynajem przedmiotu do prowadzenia biznesi. Urządzone wycieczki obejmuje pilot dostarczania informacji o tymże, gdzie oprowadzasz i co pojmujesz.

Jaskinie NORÉE – Biard

Lecz nie licząc Poiters leży Boivre Valley, willi do NORÉE jaskiń. Oni pomijają z okresu komitet i obejmują barwne i atrakcyjne formacje skalne a stalaktytów. Lokalni artyści są podświetlone jaskinie, aby uczynić je bardziej dramatyczne, i zwiedzanie jaskini są dostępne. W tej chwili nie jest galeria jaskiniach co miesza ich historię i przygodę nietoperzy, którzy stworzyli jaskiń ich hacjendy.

Działa szereg Poitou-Charentes ferie i wakacji dogodne, które wolno zarezerwować bezpośrednio z właścicielem, tudzież można zamówić za pomocą różnych stron www.