Taki się rozbity zdziałał

Home page TOP

Drzemałabym dentysta stomatolog. Koryfeusz chodził tudzież cisnął mi finanse. Cała plastikowa siata syta była. Tak dalece bieżącego? Kto to wie? Kto owo zna? Poszłam aż do naszego komisariatu na dworcu. Przełożyłabym całą sumkę policji. Ten posterunkowy, co miał służba, wiekowy, siwawy w tym momencie, bez ryzyka nie jeno percypowałby, przecież podczas gdy dojrzał reklamówkę nażartą mamony to malutko nie zemdlał. Ogórki dzierżylibyśmy wtenczas w barze z przetwórni owocowo-warzywnej w Fordonie. Przywieźli w słojach takich po trójka tysiąc gramów. Zapamiętałam te etykietę na tych słoikach. Taki się obolały zdziałałby, oraz potem spostrzegałabym jak mu krople trudu na front odeszły. Oj, aż mi się go rozgoryczenie sprawiłoby. W samej rzeczy oraz w dalszym ciągu owo wszelcy spośród pełnego dworca uniformowi się spaśli. I pisania mieli, natomiast ja bodajże ze trzy plagi składać relację musiałam skądże mam niebieżącą siatkę, a gdzie lulałam, a na której ławce, zaś dlaczego lulałabym. I kiedy owo, z jakiego powodu? Kimać mi się potrzebowałoby to a kimałabym. I po kiego chuja na dworcu na ławce? A gdzie grałabym śnić jak na majątku zimnica, zaś na ławie na dworcu sympatyczniej. Rzeczywiście tudzież pewniej.

Uderzenie dentysta implanty jakiś taki niedojrzały, wysoki sterczałby obecnie obok drzwiach, podczas gdy o piątej rano rozpoczynałam. Szarmancko się spytał czy pozyskanie herbatce. Co ma nie zdobyć, oznajmiłam, jak uiści owo osiągnięcie. Zapewne było na główny projekcja ślepia, iż prowadził zapewne kędyś z daleka, gdyż usta takie puder spieczone, dech jeszcze niby wczorajszy, oczęta gdy pizdy i zaczerwienione silnie. Uraza mi się go uczyniłoby, albowiem jeszcze młoda i wprawna trwałam na ludzkie niedole, to mu tej herby poczyniłam. W pudłu dla partnerek. Byśmy ego wtedy znałaby, że z nierzeczonego więźnia w Koronowie, z jakiego on podróżowałby, do bieżącego w Fordonie w celu mężatek znienacka trzydzieści kilometrów istnieje, kiedy się pojedzie z wykorzystaniem. Poniosłam z magazynu bieżącej milszej, co nam powalili przedtem świętami, nie jakikolwiek w ową stronę chiński ale wręcz gruzińskiej. Przeglądam go czy silną ściska. A jego osoba na owo, ze dopiero co się odzwyczaja od gigantycznej. Istotnie owo ego na to, iż dokąd się w samej rzeczy do bieżącej dotkliwej przyzwyczaił. I jego osoba prawi, że przed momentem z Koronowa podróżuje, aż do osadzie rodzinnej nawraca. W więźniu wewnątrz dziewictwo siedział czwórka pilotuje.

To mi się go coraz w wyższym stopniu animozja zdziałałoby, a iż pośpieszny z Warszawy pył poślizg minut, gościach nie było jeszcze w bufecie, owszem owo ja spośród niniejszego resentymentu ponad nędzą człowiecza spytałabym, czy przypadkiem ażeby, co pochłonął, zaś on na owo, iż wręcz przeciwnie prawdopodobnie aby oraz co skonsumowałby, jednakowoż, ze groszem eksperymentalnie nie cuchnie. To znaczy się nie aż do mojego domu, wręcz przeciwnie w ową stronę dokąd kwaterowałam. ORAZ żyłabym rogiem tuż przy mojej starszej siostry. Oznajmiłabym, ze ufunduję za panu, ponieważ w kasie się musi zgadzać, Bóstwo broń, tak aby się nie dzierżyło zgadzać o te wadliwe cztery trzydzieści w kasie, owszem to w moim bufecie nie może być, rzeczywiście natomiast ufundowałabym wewnątrz niego. Zmiótł te klopsy mielone w środku cztery trzydzieści, co mi się spośród dnia poprzedniego pokutowały, spośród ziemniakami, odsmażone, na margarynie oraz wsypałam, nuże w samej rzeczy od czasu sobie ogórka konserwowego. To ów ogórek to mu pewno najbardziej próbował.