Urzekajaca przygoda w egzotycznych Seszelach.

Home page TOP

Seszele to miejsce niesłychanie oddalone od Polski, dlatego wyszukanie połączeń lotniczych w atrakcyjnych cenach nie jest łatwe.
Dobór stosownej pory na egzotyczne wczasy nie jest szczególnie trudny, jako, iż przez pełny rok temperatury na Seszelach nie schodzą poniżej 25 stopni.

Jadąc w lipcu czy sierpniu można trafić na bardziej wietrzną i dżdżystą aurę niż w Polsce. Zalecane na wczasy na Seszele są dlatego miesiące od marca do czerwca.

Przylatując na lotnisko trzeba zadeklarować miejsce, gdzie zamierza się zatrzymać w trakcie pobytu.
Co więcej trzeba uiścić opłatę wizową. Łatwo się domyślić, że główną gałęzią republiki jest turystyka, tym samym można skorzystać z dużej propozycji elitarnych hoteli, gdzie ceny mogą spowodować zawroty głowy.

Bez wątpliwości bardziej dostępne będą ceny pokoi czy moteli, gdzie możliwe jest znalezienie taniego miejsca. Jednak nie możemy oczekiwać dużych standardów.

Mieszkańcy Seszeli są niebywale przychylni i dodatkowo ujmujący. Wypływa to z niezwykłej mieszanki kultur, narodowości a także osób.
Co rusz zauważa się liczne kontrasty między ubóstwem obywateli, a komfortem hoteli.

Nie wystepują tu jednakże przeszkody które dzielą wyspę na tę dla lepszych, czyli turystów a także gorszych – ludność miejscową. Opalanie się topless jest tolerowane, jednak nie na wszystkich plażach . Naturyzm nie jest dobrze postrzegany.
Po więcej informacji prosimy wejść: website seszele.travel7