W kamienicy

Home page TOP

Współcześnie zauważamy popularny trend tyczący się przenoszenia się posiadaczy mieszkań z okolic rynku na prowincje. Zamieszkiwanie na obrzeżach miasta posiada zauważalne walory, doceniane zwłaszcza przez pasjonatów zdrowego trybu życia. Budynki leżące w znacznym oddaleniu centrum aglomeracji to uznany pomysł na życie wśród bujnej roślinności i niezanieczyszczonego powietrza. Ważna jest niższa wartość występująca na działkach umiejscowionych na granicy miasta.  Zazwyczaj młodzi wybierają kameralne bliźniaki jednorodzinne. Własne zabudowania z garażem są w takiej samej kwocie jak małe powierzchniowo nieruchomość w kamienicy, położone w centrum.

Metraż gwarantuje swobodne ulokowanie rodziców z dziećmi. Dodatkowo wiele projektów posiada przestronny teren zielony idealny do popołudniowego odpoczynku dla domowników i zaproszonych gości.

Żeby uniknąć ryzyko odnotowania kłopotów z dostaniem się do centrum szukać należy tereny z kilkoma połączeniami przewozów miejskich przewozów komunikacyjnych. Idealnie, jeśli w sąsiedztwie wybudowany został przystanek tramwajowy.