Wyjedz na wczasy z nurkowaniem do Arabii Saudyjskiej

Dominikana to jedno z większych państw na Morzu Karaibskim. Leży w Ameryce Środkowej i zajmuje część wschodnią jakże równie cudownego Haiti. Rozmiar jakie obejmuje to prawie 49 tys. km 2, a podstawowym językiem oczywiście jest hiszpański. Znaczące oraz najciekawsze metropolie, które warto zobaczyć to oczywiście Santo Domingo, La Romana czy Santiago.

Ten piękny kraj to ogólnie rzecz biorąc obszar w którym króluje ustawicznie sprzyjająca aura. Przeciętna temperatura to zazwyczaj 30 C, a sezon wakacyjny zaczyna się od grudnia i kończy się końcem lutego. Potem oblegane terminy przez gości hotelowych wyszukujących ekscytujące oferty na gorącej Dominikanie trwają w lipcu i sierpniu jak również w czasie Wielkanocy. Ten piękny kraj to rozmaity krajobraz, tym samym tak wielu globtroterów przybywa na wypoczynek. To co oczarowuje wielu turystów to drewniane kolorowe domki, hałaśliwe miasta, piękne zaciszne plaże, czy sady kwitnące.
Przyjeżdżając w te rejony lepiej wybrać odpoczynek wakacyjny na dłuższy okres czasu. Podróż jest trudna i długa, bo trwa blisko 9 długich godzin. Z Polski bywają to zazwyczaj loty z przesiadką, jednak pojawiły się także ostatnio chartery z Warszawy. Ten rodzaj lotu jest bezpośredni jedynie z międzylądowaniem technicznym także bez przesiadki. Tego rodzaju oferty wczasów cieszyły się ogromnym powodzeniem, gdyż plusem był lot bezpośredni a także cena.
Naszych rodaków zainteresowanie tym krajem zaczyna się w okolicach grudnia i kończy właściwie w marcu. Powinno się także szukać ofert turystycznych za naszą granicą u tuoperatorów np. z Niemiec. Wyloty są albo z Polski jak również z Drezna, Hamburga czy Pragi. Najkorzystniej jednak mają się Ci żyjący blisko granicy Niemieckiej, gdzie w bardzo szybkim tempie można się dostać do Berlina. Głównie klienci wybierają to lotnisko, a ich satysfakcja jest również z niesamowitych wakacji na gorącej Dominikanie , ale także wielu zaoszczędzonych środków finansowych.
Chcesz przeczytać więcej przejdź tutaj: tutaj