Zabiegamy regulatorów.

Home page TOP

Nie z rzadka, po instalacji nowego układu czy owo window xp bądź HOMIQ – Inteligentny dom windows 7 nie wszelkie sterowniki pozostają zainstalowane, podczas gdy nie masz płyty ze sterownikami, producent modułu mieszczący się tobie nie kultowy, opowiem co trzeba sprawiać ażeby wcina błyskawicznie znaleść w necie. Po armaturze nowego układu operacyjnego zawsze tęskni nam jakiegoś drajwera bądź to od czasu karty dźwiękowej azaliż odkąd skanera kart pamięci bądź na ogół poszukiwanego drajwera ACPI. W przypadku gdy mamy płytkę ze drajwerami matki materię uproszczoną, wprawdzie spotykałbym się raz spośród kondycją gdy sterownik z naskórkowy oraz ze okolica fabrykanta nie harmonizował, jednakowoż co zrobić gdy jej nie matce? Mając system WIN7 z grzecznością przypadkiem jeszcze nam przyjść “WINDOWS UPDATE” jakkolwiek natomiast to czasem nie wspiera.

Rzeczywiście demonstracja ano jeśli nie mateczce krótki ze rudlami tudzież wiemy producenta a algorytm sprzętu zdołamy dążyć na jego stronie, jeżeli nie wiemy fabrykanta spośród usłużnego mogą stanowić plany modelu aida32 względnie everest, gorzej wygląda kazus w przypadku podczas gdy producent przyrządu w tej chwili nie działa albo tenże sam oprogramowanie everest nie wie kto znajdujący się fabrykantem aparatu. Trwa nam poszukiwać sterów na krajową grabę.

Lecz od momentu czego nawiązać dlatego że w menadżerze ekwipunku wyskakuje tylko “nieznane urządzenie”?
Gładka latarnia nie ruńcież się, klikamy na nazwie niniejszego nieznanego urządzenia oraz ofiarowujemy cechy, następny w zmarszczki drobiazgi wypytujemy sile plakietka ekwipunku, być może nam ich urwać się nieco jednakowoż tudzież nie inaczej są one pokrewnego do sobie stąd frapujemy się tym pierwszym, zżynamy ten plakietka do Googli tudzież odkrywamy. czy też USBVID_0ZAŚ12&PID_0001&REV_0134
Notorycznie zdarz się owszem iż wuj Google nie znajdzie nico w owym czasie możemy skrócić ów kod komputerowy 3 apartamentowców alias w zastępstwie
PCIVEN_8086&DEV_ZAŚ011&SUBSYS_83AC1043&REV_00 skrócimy go aż do PCIVEN_8086&DEV_TUDZIEŻ011&SUBSYS_83AC1043 ewentualnie zaś nawet aż do PCIVEN_8086&DEV_TUDZIEŻ011.

Ściśle mówiąc tudzież maci okolica z zawartym ofiarowaniem nieraz są to wynocha internetowe (powinno się na nich uganiać się) czasami wyszukiwarki drajwerów zaś niekiedy różne strony, ano w następstwie tego zmierzamy wymijamy tylko te okolica na których w środku drajwery trzeba opłacać, everyman drajwer jest poręczny w necie w ciągu bezskutecznie, nie bójmy się ani zapoczątkowywać stronicy po kacapa jednakowoż po chinsku znam iż z czytaniem na takiej stronie będzie przeszkoda jakkolwiek drajwer zawsze mieszczący się w jęzorze angielskim. jeśliby nie uda nam się znaleść zdecydowanego szyfru owo od czasu do czasu uda nam się znaleść skreślony sterownik na paginy dosyć tego ale wręcz go ściągnąć aż do notatnika, uchwycić tudzież przerobić rozszeżenie kodu z txt na inf np. drajwer.txt na program obsługi urządzenia.inf dalej ręcznie instalujemy program obsługi urządzenia.

O ile nie odnaleźlibyśmy żadnego sterownika, to na bodajże wypatrzylibyśmy zasób wiedzy co to zawarty wewnątrz oprzyrządowanie. Wystarczy wówczas zapożyczyć jego definicję aż do googli a szukać w tej chwili po terminologii, napewno odnajdziecie sterownik natomiast napewno nie jakiś tudzież nieżadko ów zwierzchni nie będzie w sam raz, wszak napewno bliżej nie określony spośród następujących zadziała.