Egzotyczne doznania z mojej tulaczki do Tajlandii.

Home page TOP

Po Tajlandii wolno swobodnie trącać się samolotem. Krajowy dział Thai Airways zdominował net połączeń krajowych która sięga do wszystkich krańców Tajlandii. Jeśli planuje się częste korzystanie z krajowych połączeń Thai Airways to jest dozwolone dużo zaoszczędzić kupując “Discover Thailand Airpass” jest to bilet kto zapewnia czwórka przeloty w jedna stronę w ciągu dwóch miesięcy,kosztuje 170$.

Po kraju oraz jest dozwolone poruszać się pociągiem,istnieją czwórka główne linie. Opłaty ustosunkowane są od klasy miejsca,klimatyzacji i szybkości pociągu. Jeżeli chcemy stworzyć pozór się w dłuższą eskapada pociągiem dobrym pomysłem jest alokacja miejsc co bynajmniej jakiś dwadzieścia cztery godziny wcześniej,takiej rezerwacji wolno wypełnić na dworcu.

Istnieją i takie pojazdy kiedy pomarańczowe autobusy zwykłe,które są niesłychanie tanie i w ciągu dnia często kursują na większości krótkich tras pośrodku głównymi miastami.

Dodatkowo wolno dotykać się promem,łączy jego osoba wszystkie główne wyspy z lądem. W przypadku większości przepraw bilety kupuje się przeważnie na pokładzie. Oprócz tego można wzruszać się po kraju songtaew,minibusem,taksówką,samochodem,motocyklem i rowerem.

Źródło artykułu: tajldania