Gdzie trzeba uciec przed zima

Home page TOP

W azjatyckiej Tajlandii odpoczynek marzeń oczekuje nas na obrośniętych palmami zatokach wyspy Phuket. Morze jest ciepłe, ma powyżej 25 stopni C, piaszczyste plaże, a hotele przygotowane są do przyjęcia wymagających turystów. W lutym w Tajlandii temperatura powietrza przekracza 30 stopni C. Klimat Phuket jest podobny w ciągu całego roku, bowiem wyspa leży blisko równika.

To największa wyspa Tajlandii i pozostaje nienaruszona zalewem turystów, gdyż osoby podróżujące odpoczywają głównie w okolicach plaż. A warto obejrzeć park narodowy, niesamowite wodospady z tropikalnymi lasami i tradycyjne miasteczka rybackie.

Wspaniałą atrakcją turystyczną jest tutejsza roślinność i zwierzęta. W Tajlandii mieszkają indyjskie słonie, nosorożce sumatrzańskie, antylopy, lamparty, małpy i duża liczba gadów oraz ptaków. Warto zatem odwiedzać jakiś spośród 138 parków narodowych oraz rezerwatów przyrodniczych.

Większość biur oferuje same przeloty i wykupienie zakwaterowania. Kupując zaplanowaną ofertę last minute za pierwszym razem do Tajlandii wskazane jest skorzystać z biura, które zapewni opiekę rezydenta i współpracuje z lokalnym organizatorem turystycznym, oferującym fakultatywne wycieczki po Tajlandii.

Po więcej informacji należy zobaczyć: link