PlusBank – Bank ochrony środowiska lokaty-najwyższe oprocentowanie lokaty

Home page TOP

PlusBank przekonuje swoich interesantów do nowoczesnego sposobu zawierania umów depozytów terminowych. Stąd od 14 lutego br. zostaje uruchomiony nowy moduł do zdalnego zakładania depozytów internetowych, utworzony dla osób ceniących sobie komfort i wygodę korzystania z najnowszych rozwiązań bankowości internetowej i mobilnej.

Nadto, od 14 lutego br., PlusBank podwyższa oprocentowanie lokat internetowych, zachęcając do skorzystania z oferty produktów depozytowych przy wykorzystaniu urządzeń stacjonarnych i mobilnych na stronie plusbank.pl.

Sprawdź >> Szybkie kredyty

e-LOKATA to produkt dla osób ceniących prędki, bezpieczny i prosty proces zawierania umów bez potrzeby wizyty w oddziale operacyjnym banku. Aby założyć e-LOKATĘ wystarczy posiadać dostęp do Internetu, wypełnić formularz oraz dokonać transferu środków na wskazany numer rachunku lokaty. Minimalna suma lokaty wynosi 1 000 zł. Użytkownicy mają opcję zawierania umowy na wybrany przez siebie czas, tj. od 7 dni do 12 miesięcy bądź wybrać opcję automatycznego odświeżenia lokaty.