Wycieczka do egzotycznej Tajlandii

Home page TOP

W tajemniczej Tajlandii odpoczynek marzeń czeka nas na otoczonych palmami zatokach wyspy Phuket. Morze jest ciepłe, ma powyżej 25 stopni C, piaszczyste plaże, a hotele przygotowane są na przyjmowanie najwybredniejszych turystów. W lutym w Tajlandii temperatura powietrza jest wyższa niż 30 stopni C. Klimat Phuket jest taki sam przez cały rok, bowiem wyspa znajduje się blisko równika.

To największa wyspa w Tajlandii i pozostaje nienaruszona najazdem turystów, gdyż osoby podróżujące odpoczywają zazwyczaj w okolicach plaż. A należałoby obejrzeć park narodowy, niespotykane wodospady z tropikalnymi lasami oraz tradycyjne rybackie wioski.

Wspaniałą atrakcją turystyczną jest tutejsza roślinność i zwierzęta. W Tajlandii zamieszkują indyjskie słonie, sumatrzańskie nosorożce, bawoły, lamparty, małpy oraz duża populacja gadów oraz ptaków.

Warto więc odwiedzać jeden z 138 narodowych parków i rezerwatów przyrody.

Znacznym zainteresowaniem podróżników cieszą się dodatkowo okoliczne archipelagi wysp (np. Phi Phi), dokąd nie licząc nurkowania w niebieskich lagunach oczekują na nas białe piaski plaż oraz chłodne drinki serwowane w restauracjach z przepięknym widokiem na morze.

Tajlandię najlepiej zwiedzać ze sprawdzonym oraz przyzwoitym biurem podróży. Bardzo dużo biur oferuje tylko przeloty oraz rezerwację noclegów.

Wykupując niesamowite wakacje za pierwszym razem do Tajlandii należałoby skorzystać z biura, które zagwarantuje opiekę rezydenta i współpracuje z lokalnym biurem podróży, mającym w ofercie wycieczki fakultatywne po Tajlandii.

Źródło informacji: travelholiday.pl