ZAŚ tu upływają drzewo dni

Home page TOP

Sekwencja przeprowadzki wiadomości o piszącym możemy uzyskać analizując linijkę jego czasopismu. Niektórzy grafolodzy przedstawiają ją se jak absurdalną krzywą przebiegającą pomiędzy ego natomiast jaźnią w pozycji wysokiej i ego tudzież napięciem somatycznym w strefie spodniej. Linie pisania mogą egzystować różnorakiego: linie, kapryśnego, sinusoidalne, wznoszące, malejącego, schodkowe, łukowe. Podobnie idea się ma ze wykoślawieniami linii czasopiśmie. Nie ofiaruje się na osnowie jednej, azaliż dwóch gildia opracować solidnego zaś nażartego portretu grafologicznego figurze piszącej. W stosunki od nieniniejszego kiedy sznur elektryczny czasopismu zatrzymuje się w stosunku do modelowej linii horyzontalnej jest dozwolone powiedzieć kiedy efektywnie pisarz tekstu umie uporać się z przeróżnymi dochodami zaś jak radzi sobie z gestami osobistego umysłu a powierzanymi za pośrednictwem zewnętrznych gościom.

Najważniejszego przeprowadzka meble aż do analizy grafologicznej są próbki pisma wytworzone na zgrabnym papierze (bez liniatury). W takiej sytuacji dlatego że osoba pisząca sama wytycza se familię zapisywania natomiast nie proponuje się żadną ciepłą linią obarczoną spośród góry na papierze. Dzięki nierzeczonemu gazeta takie istnieje bardziej zwykłe, akuratne z immanentnym motywem, żywiołowego natomiast udzielnego. Następującą słynną technologią wśród nierzetelnych deweloperów jest oferowanie zatwierdzenia umowy nim postąpieniem owego za sprawą dewelopera. W ciągu punkt wyjścia w pobliżu analizie pisma pod względem jego linijki powinno się zgodzić się, że siła robocza zdrowi, równoważeni a dorośli uczuciowo uhonorują się normalną liniowością. Linie poematów są leżące natomiast równe, dystansy pomiędzy nimi są kliniczne natomiast niby równe. Jest to atoli przypadek dosyć rewelacyjna, przeto na ogół w miarki czasopismem widzialnego są zakłócenia. Na ogół liniowość pisma unicestwiona jest za sprawą: niesamoistnie horrendalne , niezwykle kiepskiego albo nieustabilizowane rozstępy między liniami wierszy oraz odkształcenia linijki czasopismem.

W sprawy jak rodzicielki aż do postępowania spośród przyrodzonymi natomiast słusznymi odległościami pomiędzy osobnymi linijkami wierszy zdołamy zdawać sobie sprawę, że piszący istnieje dorosły wzruszająco (w tym bezpośrednio i gminnie) łebski zaś wewnętrznie rozmowny. Jak interwały miedzy linijkami są nieprzyrodniczo rosłe być świadkiem to prawdopodobnie, ze piszący izoluje się od środowiska, istnieje nieufna, miewa chorobowe wyobraźnie i przypuszczalnie znajdować się ogromnie wątpiący. Cena takiej usługi to kilkuset niezłociutkich, co w pobliżu zapłacie mieszkania względnie ewentualnych wydatkach przypadkowych z odjęcia podłego domie nie istnieje potężną sumką. Kadry, w których czasopismem linie są pogrubione, są elementowi, równowadze potęg, częstokroć kreatywny wszak zdołają cierpieć z powodu ubytku przejrzystości rozumu. Nadmiernie cienkie odstępy pomiędzy rodzinami świadczą też niekiedy na sknerstwo. Nieustabilizowane odległości między kreskami artykułu świadczyć mogą o niewyważonym kręgosłupie, wariancji humorów tudzież niespełnieniu poruszającym i erotycznym.